м. Черкаси, вул. Шевченкa 270, оф. 23
e-mail: ridkray@cherkassy-tour.com.ua
моб.: +38(098) 985-76-13
Viber: +38(066) 070-53-46
Співробітництво

Золота Підкова Черкащини

7 днів / 6 ночей. Групи від 10 до 16 чол.

Золота Підкова Черкащини «Золота Підкова Черкащини» - новий туристичний маршрут. Місія проекта «Золота підкова Черкащини» - збереження культурної спадщини нашої країни, прояв поваги до культупи їнших країн.

День 1
 Розселення в двоповерховому котеджі

 

Прибуття в аеропорт або ж / д вокзал м. Київ. Трансфер на місце проживання, в 20 км. від Черкас. Поселення в двоповерховий котедж, в екологічно чистій заповідній зоні, в сосновому лісі на березі Дніпра. Це унікальне місце, яке поєднує красу практично незайманої природи, зелень хвойного лісу і блакить водної гладі. Вас чекатимуть комфортабельні номери з усіма зручностями. Вас очікує чистий, власний пляж, катання на човнах, волейбольний та футбольний майданчики, а також російська лазня.
Вільний час. Анімація. Вечеря і ночівля.

День 2
 Національний дендрологічний парк Софіївка

 

Сніданок.

Екскурсія в м.Умань, у Національний дендрологічний парк "Софіївка". Це мальовничий, куточок, який цілком справедливо здобув право називатися дивом та перлиною України. "Софіївка" - видатне творіння кінця XVIII-початку XIX ст., Поема з каменю, води, зелені, архітектурних споруд та скульптур. Парк, що розкинувся на площі близько 170 га, і сьогодні вражає відвідувачів своєю неповторною красою та загадковою романтичністю. Обід в Умані. Трансфер до місця проживання. Вечеря та ночівля.

День 3
Екскурсія по Національному заповіднику Батьківщина Тараса Шевченка

 

Сніданок.

Екскурсія по Національному заповіднику "Батьківщина Тараса Шевченка". У цих середньо наддніпрянських селах зі славною історією і потужним духовним потенціалом пройшли дитячі роки Кобзаря українського народу Тараса Григоровича Шевченка. У Моринцях він вперше подав голос, в Кирилівці зростав, формувався як особистість. В Будищах - у маєтку Енгельгарда - козакував, а з Вільшани зробив перший крок до визнання, до світової слави. Смачний український обід в гостьовому домі «Кобзарева колиска».

 Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідникаПісля обіду екскурсія по території Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника. У складі заповідника: 27 пам'яток археології, архітектури, історії, мистецтва і природи, палацовий ансамбль, ландшафтний парк, історичний музей та художня галерея. Трансфер до місця проживання. Вечеря та ночівля.


День 4
Прогулянка на яхті

 

Сніданок.

Трансфер в яхт клуб. Прогулянка на яхті подарує Вам яскраве, ніжне і ласкаве сонечко, а ввечері Ви зможете насолодитися тишею і незабутнім заходом сонця. У районі Черкас ширина Дніпра перевищує 12км., а загальна довжина більш ніж 120 км. Немає нічого прекраснішого, ніж іти під вітрилами, спостерігаючи мальовничі береги. Смачний обід (юшка зі свіжої риби та багато чого іншого смачного). Повернення в яхт клуб. Трансфер до місця проживання. Вечеря та ночівля.

День 5
Екскурсія по Національному заповіднику Чигирин

 

Сніданок.

Екскурсія по Національному заповіднику "Чигирин". Історико-культурний потенціал заповідника унікальний. Тут збереглися пам'ятки різних часів. Це Мотроницьке городище скіфського періоду (VII-IV ст. до н.е.). Чигирин та Суботів пов'язані із становленням державності українського народу. Чигирин - перша столиця України часів гетьмана Б.Хмельницького, Суботів - його родовий маєток. Чигиринщина була одним із центрів гайдамацького руху. Багата природа охоронних зон заповідника, вона включає території Холодного Яру з тисячолітнім дубом Максима Залізняка на хуторі Буда, Отаманського парку з системою ставків та алей, цілющим джерелом «Живун». Три криниці в с. Суботів і колодязь Максима Залізняка в с. Медведівка. На території заповідника діють 5 музеїв: Б.Хмельницького та археологічний, краєзнавчий, етнографічний. Обід. Трансфер до місця проживання. Вечеря та ночівля.

День 6
Екскурсія по Канівському природному заповіднику

 

Сніданок.

Екскурсія по Канівському природному заповіднику. Ця місцевість дуже мальовнича, красива, має незвичну будову і є прекрасною територією для відпочинку. На території Канівського заповідника розташовані Канівські гори, серед яких виділяються гора Чернеча, Княжа гора (221,2 м), Мар'їні гори (224,4 м). На території Канівських гір знаходиться музей та могила Т. Г. Шевченка. У минулому, на одному з придніпровських пагорбів майбутнього заповідника, названому Княжій горою, велись археологічні розкопки академіка Н. Біляшевського (1892 рік), де були відкриті залишки літописного Роден, що вважається одним з перших міст східних слов'ян. Під час пізніших розкопок на заповідній території були виявлені поселення скіфів і полян. Обід в Каневі. Трансфер до місця проживання через Канівську ГЕС. Вечеря та ночівля.

День 7
 екскурсія по м. Черкаси

 

Сніданок.

В день прибуття або в день відбуття екскурсія по м. Черкаси, з відвідуванням визначних пам'яток міста: Михайлівський кафедральний собор - найбільший храм в Україну (досягає 72 м у висоту), Черкаський обласний краєзнавчий музей, музей Кобзаря. Трансфер в аеропорт або ж / д вокзал м. Київ.

Вартість туру на 1 людину 3600грн. (390 EUR) , дітям до 12 років 10% знижка.
  У вартість входить:
  • - Всі переїзди і трансфери на комфортабельному автобусі (загальна протяжність маршруту 2500 км);
  • - Проживання;
  • - Харчування (сніданки, обіди, вечері);
  • - Екскурсії, музеї (вхідні квитки);
  • - Гіди на всіх екскурсіях;
  • - Перекладач;
  • - Стрільба з рушниці по мішенях;
  • - Анімація;
  • - Охоронець (весь тур, тобто 7 днів);
  • - Страховка.
  Додатково оплачується:
 • - Переліт або ж/д транспорт в м. Київ

Кожного туриста, який відвідає Черкаський край, чекає подарунок!