Ru Ua

м. Черкаси, вул. Шевченкa 270, оф. 23
e-mail: ridkray@cherkassy-tour.com.ua
моб.: +38(098) 985-76-13
Viber: +38(066) 070-53-46

Краків - Велічка - Берлін - Дрезден - Лейпциг - Потсдам.
День 1        ЛЬВІВ.

9:00 - Виїзд зі Львова. Перетин кордону.

Переїзд в місто - Краків. Рекомендуємо - відвідини «Аквапарку» (вх. квиток опл. Додатково - 35 злотих) - одного з найбільших в Європі. Море вражень та адреналіну, до Ваших послуг все, що душі завгодно: 3 басейни, гірки довжиною понад 768 метрів, підводні течії, джакузі, гідромасаж, сауна, солярій, бар, фітнес-зал. Поселення і ночівля в готелі.

Аквапарку Аквапарку

День 2        КРАКІВ - ВЕЛІЧКА.

Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія по місту «Королівський шлях». Це шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі, місце де переплітаються легенди ...
Найстаріша частина міста - Ринкова площа, один з найстаріших вузів Європи - Ягелонський університет, середньовічний центр комерції - торгові ряди, де ми зможемо придбати сувеніри на пам'ять про проведені тут годинах ...
І не забудемо, прогулявшись по Королівському замку і помріявши над Віслою , кинути монетку, щоб знову сюди повернутися і побачити цю незабутню красу ...
Вільний час.

Рекомендуємо відвідати:

 • • "Соляні копальні Велічки" (дорослі - 300грн. (30 €), діти до 12 років - 180грн. (18 €)) - найстаріше соляне підприємство на польських землях, яке функціонувало понад 7 століть. Глибокі дев'ятиярусні тунелі, в яких побудовані підземні храми, містки, численні скульптурні твори. Тут ми побачимо чарівні підземні озера, гроти, прекрасні каплиці і музейну експозицію, що розповідає про історію соляних розробок, а також експонати, що відтворюють атмосферу старовинних легенд. Оригінальна техніка та інструменти дадуть можливість відчути чудову силу природи!
 • • "Польський Акрополь" - Вавельський замок (дорослі - 180грн. (18 €), діти до 12 років - 160грн. (16 €)) - кращий пам'ятник ренесансної архітектури, створений відомими європейськими майстрами. Вишукані інтер'єри королівського замку з унікальними колекціями зачаровують своєю красою: коштовності польської корони (у тому числі зазубрений меч, який використовувався при коронації польських монархів), розкішні королівські палати з красивою меблями і бельгійськими гобеленами, королівська геральдика, колекція польської зброї та обладунків.

Переїзд по території Польщі. Поселення і ночівля в готелі.

Польша Польша Польша

День 3        БЕРЛІН.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в столицю Німеччини. Оглядова екскурсія «Одкровення Берліна» по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, що найкрасивіші і таємничі куточки відкриті для нас. Чудовий будинок Рейхстагу, Берлінський кафедральний собор, Музейний острів, Бранденбурзькі ворота! Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше, потрапляє під магічну привабливість, його живого і невимушеного шарму ... Вільний час.

Запрошуємо відвідати колишню резиденцію прусських королів, яка об'єднує різні епохи та стилі - Потсдам (дорослі - 380грн. (38 €), діти до 12 років - 300грн. (30 €) ). Голландський квартал, російське село Олександрівка, ворота Науенер Тор, Бранденбурзькі ворота, які старші Берлінських (!), Старий млин, символ прусського правосуддя - все це ми побачимо в Старому місті. А далі нас чекає палац Цицилінхоф - місце проведення Потсдамської конференції, а також парк Сан Сусі - один з найкрасивіших в Європі парків з каналами і скульптурами, неперевершеної краси палацами, Китайським чайним будиночком і оранжереєю - вся ця незабутня краса полонить нас з першого погляду. Повернення в Берлін.

Рекомендуємо екскурсію «Зачарований Берлін» (дорослі - 180грн. (18 €), діти до 12 років - 100грн. (10 €)). Ми будемо насолоджуватися красою самої сучасної площі Берліна - Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття і нагородження знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в колишніх століттях ... Увечері місто повністю змінює вигляд, запалює ліхтарики як свічки і надягає маску загадковості і романтики ...

Поселення в готель. Ночівля.

Берлін Берлін Берлін

День 4        БЕРЛІН - ЛЕЙПЦИГ - ДРЕЗДЕН.

Сніданок. Вільний день в Берліні. Запрошуємо насолодитися красою двох чарівних Саксонських родзинок: "міста поетів" - Лейпцига і "Саксонського монарха" - Дрездена (дорослі - 500грн. (50 €), діти до 12 років - 380грн. (38 €)). Спочатку ми відвідаємо місто мислителів і поетів - Саксонський Лейпциг. «Городок у лип» вражає своєю гармонійною атмосферою: численні парки, озера, вузенькі вулички та будинки 16-го і 17-го століть. Екскурсія «Лейпциг - місто музики»: Ринкова площа, Стара біржа, чудова Стара ратуша XIV століття, прекрасна церква Томаскірхе, в якій був хрещений Вагнер, знаменитий Лейпцігський університет - один з найпрестижніших у Німеччині, церква Св. Томаса, де працював органістом Йоганн Себастьян Бах, а Моцарт і Мендельсон виконували тут свої безсмертні твори. Прогулюючись тихими вуличками, ми відчуємо ритм і традицій часів романтизму! Далі ми відвідаємо місто-казку, місто-мрію ...

Екскурсія «Саксонський монарх - Дрезден». Дрезденський оперний театр - один з найкрасивіших у світі, розкішний Цвінгер із неперевершеними колекціями, резиденція саксонської династії Веттинів, величезний комплекс в стилі ренесанс, і це ще далеко не все ...
Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю Театральної площі, вздовж якої простягається тераса Брюля, Дрезден отримав ім'я «Флоренція-на-Ельбі»! Дрезден - це широка Ельба, це саксонська кухня з ситна, тонке саксонське вино і загадковий саксонський діалект ... Вільний час в місті. Повернення в Берлін. Ночівля.

Дрезден Дрезден

День 5        БЕРЛIН – ПОСДАМ.

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Берліні.

Є можливість відвідати:

 • музей Пергамон (дорослі - 300грн. (30 €), діти до 12 років - 180грн. (18 €)), де виставлені архітектурні шедеври Стародавнього світу: знаменитий Пергамський вівтар - одне з "чудес світу" античності, ворота Іштар із Вавилона, ворота Мілетського ринку - і всі ці скарби в оригіналі!
 • найбільший зоопарк в Європі і один з найбільших зоологічних садів в світі - Zoologischer Garten: ставки, фонтани, озера, водоспади, акваріум, екзотичні рослини і милі-премилі, маленькі і великі звірятка. Недарма жителі столиці стверджують: «Не знає Берліна той, хто не був в Берлінському зоопарку» (вх. квитки опл. Додатково - 13€/6€).
 • чарівний водний світ - "Центр морського життя" (вх. квитки опл. Додатково - 16€/10€). Казкові кімнати, переплетені вигнутими коридорами з прозорими склепіннями, за якими живуть тисячі річкових, озерних і морських мешканців.

Вільний час. Виїзд в Україну.

музей Пергамон музей Пергамон музей Пергамон

День 6

Переїзд по території Польщі. Перетин кордону. Прибуття до Львова орієнтовно в 12:00 - 13:00.

Подарунок від фірми - Пішохідна екскурсія "Тільки у Львові ..."

 • • Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час ...
 • • По вузеньких вуличках розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми пепезвонамі дзвони ...
 • • Костел Успіння, Домініканський Собор, Церква св. Юра ...
 • • Гостинно відчиняє свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе через століття свою історію ...
Львов Львов Львов

Вартість стандартної програми: дорослі - 1880 грн. (188 євро), діти до 12р - 1360 грн. (136евро).

ТУРИСТИЧНИЙ ОПЕРАТОР НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.

Львів - Ланцут - Берлін - Париж - Лувр - Діснейленд - Краків - Львів.
День 1       ЛЬВІВ - Ланцут.

8:30 - Виїзд зі Львова. Перетин кордону.

Переїзд до Польщі. В залежності від проходження кордону та за наявності часу: відвідування резиденції родини Потоцьких. Ланцутский замок - колись «Мекка» польських аристократів, а сьогодні - місце захоплення красою і багатством прекрасного палацового комплексу, оранжерей і знаменитого каретного двору (вх. квитки опл. Дод.). Переїзд. Поселення і ночівля в готелі на території Польщі.


День 2        БЕРЛІН.

Сніданок. Переїзд в столицю Німеччини. Пішохідна екскурсія «Одкровення Берліна» по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, що найкрасивіші і таємничі куточки відкриті для нас. Чудовий будинок Рейхстагу, Берлінський кафедральний собор, Музейний острів, Бранденбурзькі ворота! Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше, потрапляє під магічну привабливість, його живого і невимушеного шарму ... Вільний час.

Є можливість відвідати музей Пергамон (дорослі - 30 €, діти до 12 років - 18 €), де виставлені архітектурні шедеври Стародавнього світу: знаменитий Пергамський вівтар - одне з "чудес світу" античності, ворота Іштар із Вавилона, ворота Мілетського ринку - і все ці скарби в оригіналі!

Рекомендуємо екскурсію «Зачарований Берлін» (дорослі - 18 €, діти до 12 років - 10 €). Ми будемо насолоджуватися красою самої сучасної площі Берліна - Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття і нагородження знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в колишніх століттях ...

Нічний переїзд в Париж.

Берлін Берлін Берлін

День 3        ПАРИЖ.

Приїзд в місто безмежного захоплення - Париж, місто, про яке неможливо забути, лише раз в ньому побувавши ...

Оглядова екскурсія "Париж - чарівність шармом!". Нас чекають: острів Сіте, де розташовані Собор Паризької Богоматері і Палац Правосуддя - місце служби комісара Мегре, Латинський квартал з університетом Сорбонна, Люксембурзький сад - найкрасивіший сад Парижа, міст Олександра III, площа Конкорд. Ми побачимо Тріумфальну Арку, всесвітньо відомі Єлисейські поля, витончену ажурну Ейфелеву вежу і Гранд Оперу - один з найкрасивіших театрів світу ...

Париж - казковий скриню шедеврів, що століттями створювалися найвідомішими в світі архітекторами, художниками і скульпторами ... Вільний час.

Є можливість відвідати:

 • ► світ мистецтва - світ геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. "Мистецтво краси - Лувр" (дорослі - 38 €, діти до 12 років - 18 €) - один з найбагатших музеїв в світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо Да Вінчі, Рембрандта, Тиціана і Рафаеля, споглядати "Мону Лізу", "Богиню Ніку", "Венеру Мілоську" ...
 • ► щоб відчути ауру Парижа рекомендуємо прогулянку на кораблику по Сені (16 €). Закохані пари, зграї голубів, граціозні танці під звуки вуличних оркестрів - аура любові навколо і у всьому. І це прекрасно!
 • Хто не піднімався на Монмартрський пагорб, той не знає Парижа! »Екскурсія" Монмартр ... від мистецтва до романтики! "(Дорослі - 30 €, діти до 12 років - 18 €).

Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною - собором Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує бити ключем, площа Тертр з сотнями мольбертів радісно зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, відбитий на полотні. Немає місця більш принадного та хвилюючого ...

Блискучі вогники, стильний інтер'єр, піниться шампанське, блискучі стрази, розкішні танцівниці і французький канкан! Запрошуємо на дегустацію французької веселості і романтики в кабаре «Мулен Руж» (106 €) ... Відчуйте смак божевільної ночі, яка хвилює і збуджує, надихає, породжує легенди ...

Ночівля на території Франції.

Париж Париж Париж

День 4        ПАРИЖ.

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Парижі

Відвідування країни чудес - Діснейленду (дорослі - 600грн. (60 €), діти до 12 років - 380 грн. (38 €)). Чарівний світ Діснея відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг, ми стаємо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих, країна фантазій, країна відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо прокататись в старовинному потязі залізницею, побачити героїв різних диснеївських мультфільмів, зануритися в атмосферу всесвітньо відомих казок, зустрітися з вогнедихаючим драконом, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, оглянути будинок знаменитого Робінзона Крузо на вершині дерева. Ми зможемо потоваришувати з піратами Карибського моря і відвідати замок з загадковими привидами! Всі мрійники зможуть вирушити у захоплюючу подорож на машині часу і здійснити політ до зірок ...

І ще багато-багато атракціонів і розважальних програм чекають нас в Діснейленді.

19:00 - нічний переїзд до Дрездена.

Діснейленд Діснейленд Діснейленд

День 5        ДРЕЗДЕН - САКСОНСЬКА ШВЕЙЦАРІЯ.

Приїзд в місто-казку, місто-мрію - Дрезден!

Запрошуємо на екскурсію «Саксонський монарх - Дрезден». Дрезденський оперний театр - один з найкрасивіших у світі, розкішний Цвінгер із неперевершеними колекціями, резиденція саксонської династії Веттинів - величезний комплекс в стилі ренесанс, і це ще далеко не все ... Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю Театральної площі, вздовж якої простягається тераса Брюля, Дрезден отримав ім'я «Флоренція-на-Ельбі»! Дрезден - це широка Ельба, це саксонська кухня з ситна, тонке саксонське вино і загадковий саксонський діалект ...

У вільний час рекомендуємо:

 • ► Насолодиться красою Дрезденської картинної галереї (вх. квиток опл. Додатково).
 • ► Здійснити подорож в Саксонську Швейцарію - «Чарівність Ельби» (дорослі - 38 €, діти до 12 років - 30 €). Немає меж захопленню ...

Ельба прорізає високі гори з піщанику, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовпи і піраміди ... Спочатку відвідаємо скелястий парк «Бастай» - цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна насолоджуватися нескінченно, проходячи доріжками і містками ... Незабутнє враження! А на протилежному березі Ельби височить легендарна, одна з найбільш неприступних і могутніх фортець Німеччини - Кенігштайн - з якої відкривається дивовижний краєвид ...

Переїзд в Краків. Пізніше прибуття в готель. Поселення і ночівля.

ШВЕЙЦАРІЯ. ШВЕЙЦАРІЯ. ШВЕЙЦАРІЯ.

День 6        КРАКІВ - ЛЬВІВ.

Сніданок. Виселення з готелю.

Оглядова екскурсія по місту «Королівський шлях». Це шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі, і місце сплетення легенд ... Найстаріша частина міста - Ринкова площа, один з найстаріших вузів Європи - Ягелонський університет, середньовічний центр комерції - торгові ряди, де ми зможемо придбати сувеніри на пам'ять про проведені тут миттєвостях ...

І не забудемо, прогулявшись по Королівському замку і помріявши над Віслою , кинути монетку, щоб знову сюди повернутися і побачити цю незабутню красу ...

Повернення в Україну. Перетин кордону. Прибуття до Львова орієнтовно в 22:00 - 23:00.

Львів Львів Львів

Вартість стандартної програми: дорослі - 2800грн. (280 євро), діти до 12 років - 2300грн. (230 євро).

ТУРИСТИЧНИЙ ОПЕРАТОР НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.

Львів - Чоп - Любляна - Венеція - Чоп - Львів.
День 1       П'ятниця. Львів.

9:00 - Екскурсія "Тільки у Львові ... ».

Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову.

 • ► Тут завмирає час ...
 • ► По вузеньких вуличках розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми передзвонами дзвони ...
 • ► Костел Успіння, Домініканський Собор, Ратуша ...
 • ► Гостинно відчиняє свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе через століття свою історію ...

15:00 - Виїзд зі Львова (від Львівського ж / д вокзалу). Переїзд до Словенії ... Маленька, затишна, розташована, як люблять говорити словенці, "на сонячній стороні Альп", Словенія дійсно вражає дивовижною природою.

Львів Львів

День 2       

Субота. Переїзд по території Угорщини та Словенії. Прибуття в Любляну.

Оглядова екскурсія «Приязна Любляна - затишна і мила». Столиця Словенії Любляна - невеликий, але дуже гарне місто, розташоване на обох берегах річки Любляниці. На правому березі річки розкинувся Старе місто, на лівому - парадні будівлі минулого століття. Мабуть, саме відоме місце в Любляні - Люблінський Град - старий замок, споруджений ще в 10-11 століттях. Центральною частиною Любляни є Тримістя - три пішохідних мости, перекинуті через річку Любляницю і прикрашених драконами ... Словенці і, звичайно, столичні жителі дуже люблять своє місто, і справедливо вважають, що саме мініатюрність Любляни дозволяє їй зберегти індивідуальність і самобутність.

Поселення в готелі.

У вільний час рекомендуємо екскурсію «Чари гірського озера Блед» (дорослі - 38 €, діти до 12 років - 30 €). Бог не обділив Словенію красою природи. А словенці вміють про них піклуватися і зберігати! Справжня перлина країни - озеро Блед, прекрасний і гармонійний куточок природи, який здається зовсім не зворушеним цивілізацією і в той же час - відомий європейський курорт. Озеро розташоване на території національного заповідника Триглав і з усіх боків оточене горами і лісами, тому тут свій особливий мікроклімат. Біля західного берега озера причаївся маленький острівець з маленькою церквою, яку прикрашає «Колокол бажань». Дзвонить він часто: вважається, що у вдарив у цей дзвін здійсняться всі добрі мрії ... А в багатьох б'ють у дзвін Бледа бажання просте і дуже природне: знову повернутися сюди! Повернення в Любляну.

Ночівля в готелі.

Люблян Люблян Люблян

День 3       

НЕДІЛЯ. Сніданок. 7:30 - Виселення з готелю. Переїзд в Італію.

Мрії збуваються! Оглядова екскурсія «Заручена з морем - Венеція!" (Квитки на катер: дорослі - 18 €, діти - 16 €). Ось вона - неймовірна краса і зваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожен відкриває її для себе заново. Тут все унікальне і дивовижне: місто нагадує театральні декорації, зберігає таємниці багатьох поколінь ... Здається, ніби час струменить між стінами будинків, які пам'ятають славне минуле волелюбної Венеціанської республіки, імена тих, хто жив, любив і творив в цьому місті ...

У вільний час рекомендуємо:

 • Прогулянка на гондолі «Таємниці венеціанських каналів!» З шампанським (дорослі-26 €, діти до 12 років-16 €) Венеція ... Розкішні канали і ковзаючі по ним гондоли, дивно красиві маски, прекрасні мости, палаци, і маленькі будиночки, кожен з яких - справжній шедевр архітектури - все це фрагменти дивовижної італійської казки під назвою Венеція. Вона як музика, яку хочеться слухати безкінечно ... Вона містить в собі величезну кількість таємниць і чудес і щоб осягнути їх, потрібна вічність ...
 • Відвідування з екскурсоводом "Палацу Дожів» (дорослі - 36 €, діти до 12 років - 30 €) - резиденції правителів Венеції, місця засідання Великої ради, Сенату і Верховного суду. Тут приймали закони, виносили вироки і ... звичайно плели інтриги!
 • Водний круїз «Вся краса Венеції!» (Дорослі - 36 €, діти до 12 років - 30 €). Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу - єдиної в світі «водної вулиці». Великий канал - символ блиску і розкоші Венеціанської Республіки! Ми побачимо «парад» з понад 200 мармурових палаців, оздоблюють звивистий водний шлях, побудованих протягом приблизно 500 років. Історично це нагадує перекличку старої аристократії, оскільки майже кожен палац має назву колись великих родин ...

21:00 - Виїзд з Венеції і повернення в Україну.

Італія. Італія. Італія.

День 4       

Понеділок. Прибуття до Львова орієнтовно в 21:00.


Вартість стандартної програми: дорослі - 1320 грн. (132 євро), діти до 12 років - 1100 грн. (110 євро)

ТУРИСТИЧНИЙ ОПЕРАТОР НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.