Ru Ua
Рiдний край

м. Черкаси, вул. Шевченкa 270, оф. 23
e-mail: ridkray@cherkassy-tour.com.ua
моб.: +38(098) 985-76-13
Viber: +38(066) 070-53-46

Головна Мальдіви Мальдіви Домінікана Домінікана Таїланд Таїланд Індія Індія
   Пошук туру Китай Китай Маврикій Маврикій Індонезія Індонезія Республіка Сейшельські Острови Сейшели
Мальдіви
Готель, проживання
Басейн при готелі

Мальдіви - офіційна назва Мальдівська Республіка - держава в Південній Азії, що розташоване на групі атолів в Індійському океані, що знаходяться на південь від Індії. Мальдівська республіка розташована в екваторіальних водах Індійського океану приблизно в 700 км на північний захід від Шрі-Ланки. Ланцюг з 20 атолів, що складаються з 1192 коралових острівців. Населення - близько 395 тис. чоловік. Острівці ненабагато підносяться над рівнем океану: найвища точка архіпелагу - на південному атолі Адду (Сієну) - 2,4 м. Загальна площа - 90 тис. км², територія суші - 298 км². Столиця Мале - єдине місто і порт архіпелагу - розташована на однойменному атолі.

Клімат субекваторіальний мусонний. Під дією північно-східних мусонів сухий з листопада по березень і під дією південно-західних мусонів дощовий з червня по серпень. Спекотна погода весь рік, температура повітря від 24 до 30 °С. Архіпелаг був заселений більше двох тисячоліть тому дравідами - вихідцями з територій, які відповідають сучасним Шрі-Ланці та Індії. Основні транспортні засоби - вітрильні і моторні човни. Велика частина перевезень здійснюється гідролітаками, вертольотами і катерами. Громадського транспорту як такого не існує. Будь-який Мальдівський острів можна перетнути за 1,5 - 2,00 години. Основним видом місцевого транспорту є дони (dhoni), традиційне багатоцільове судно, в даний час вдосконалене дизельними двигунами. Великі човна «Ведіс» використовуються для тривалих подорожей до віддалених атола.

Кухня Мальдів грунтується на арабської та індійської. Найчастіше зустрічаються різноманітні види рибної продукції, рис, прянощі, соуси. Улюблене блюдо мальдивцев - тунець з рисом. Десерти - кокос в будь-якому вигляді, горіх арека, маса фруктів, фруктових салатів, випічки. Популярні напої - чай з молоком та кава по-арабськи.

Курорти Мальдів: Адду Атолл, Баа Атолл, Даалу Атолл, Лавіані Атол, Мале, Радху Атол, Хаа Аліф Атолл.

Ціна туру: від 6380грн. (від 780 у.о.)

Домініканська Республіка
Готель, проживання
Басейн при готелі

Домінікана - (офіційно Домініканська Республіка) - держава в східній частині острова Гаїті (Карибське море) і на прибережних островах. Західну половину острова займає держава Республіка Гаїті. Острів входить до складу архіпелагу Великих Антильських островів. Столиця - Санто-Домінго.

До кінця XV століття територію сучасної Домініканської республіки заселяли індіанські племена. У 1492 році острів Гаїті був відкритий Христофором Колумбом. На початку XVI століття іспанці колонизовали острів. Після цього на острів стали претендувати Великобританія і Франція. У 1697 році був підписаний Ріксвікскій мир, за яким західна частина острова відійшла до Франції, а східна частина залишилася у Іспанії. Домініканська республіка майже повністю є іспанським. Через давньої та поточної імміграції з Гаїті, на креольською мовою говорять кілька сотень тисяч іммігрантів і їх нащадків. Основні доходи країни дає митниця. На другому місці стоять туризм та грошові перекази від емігрантів. Також велике значення має експорт цукру, кави і тютюну.

Залізниці загальною довжиною 1200 км представлені трьома лініями:

  • Домініканська державна залізниця-пов'язує місто Ла-Вега з портом Санчес і служить для перевезення експортних вантажів (цукру, какао, кави, тютюну).
  • Залізниця Сентрал Романа-протяжністю 375 км.
  • Залізниця Сентрал Ріо Хаина-протяжністю 113 км.
  • 27 лютого 2008 в Санто-Домінго було проведено офіційне відкриття першої лінії метро.

Курорти Домініканської республіки: Бока Чіка, Ла Романа, Пунта Кана, Саламано, Санто-Домінго, Хуан Доліо.

Ціна туру: від 5565грн. (від 680 у.о.)

Королівство Таїланд
Готель, проживання
Басейн при готелі

Таїланд -Королівство Таїланд - держава Південно-Східної Азії, розташована в південно-західній частині півострова Індокитай і в північній частині півострова Малакка. Межує на сході з Камбоджею і Лаосом, на заході - з М'янмою, і на півдні - з Малайзією. До 1939 року називалося Сіам; слово «тхай» означає «свобода».

Назва цілком себе виправдовує: Таїланд - єдина країна Південно-Східної Азії, що зберегла незалежність, тоді як всі сусідні країни були колоніями Франції або Великобританії. «Таїланд» (Thailand) - англізованих варіант назви країни, введений в ужиток в 30-х рр.. XX ст., - Означає «країна тайців», тайський варіант звучить як «Мианг Тхай» або «Пратхет Тхай».

Таїланд розташований в Південно-Східній Азії, на півостровах Індокитай і Малакка, із заходу омивається Андаманським морем, зі сходу Сіамською затокою Південно-Китайського моря. Територія Таїланду витягнута з півночі на південь (відстань від самої північної точки до найпівденнішої точки - 1860 км). Завдяки центральному положенню в Південно-Східній Азії і найбільшою серед країн регіону протяжності з півночі на південь, Таїланд має найрізноманітніший в Південно-Східній Азії клімат, тому врожаї основних культур збираються кілька разів на рік, а туристичний сезон «перетікає» з одних кліматичних зон в інші, роблячи Таїланд одним з небагатьох в світі цілорічних туристичних центрів.

Клімат Таїланду - вологий тропічний і субекваторіальний. Це пояснюється розташуванням більшої частини країни в тропічному і субекваторіальному поясах і впливом південно-західного та північно-східного мусонів.

Курорти Таїланду: Као Лак + Бангкок, Ко Чанг, Патайя, Крабі, Самет, Самуї, Пхі-Пхі, Пхукет, Хуа Хін.

Ціна туру: від 3517 грн. (від 430 у.о.)

Індія
Готель, проживання
Басейн при готелі

Республіка Індія - держава в Південній Азії. Індія займає сьоме місце в світі за площею, друге місце за чисельністю населення. Індія межує з Пакистаном на заході, з Китаєм, Непалом і Бутаном на північному сході, з Бангладеш і М'янмою на сході. Крім того, Індія має морські кордони з Мальдівами на південно-заході, зі Шрі-Ланкою на півдні і з Індонезією на південному сході. Спірна територія штату Джамму і Кашмір має кордон з Афганістаном.

В Індії переважають чотири основні клімату: вологий тропічний, сухий тропічний, субтропічний мусонний і високогірний. Індія є батьківщиною індо-арійської мовної групи (74% населення) і дравідійської мовної сім'ї (24% населення). Інші мови, якими розмовляють в Індії, відбулися з австроазіатськой і тибето-бірманської лінгвістичної сім'ї.

Культура Індії відрізняється великою різноманітністю і високим рівнем синкретизму. Протягом своєї історії, Індія зуміла зберегти давні культурні традиції, одночасно перейняти нові звичаї та ідеї від завойовників і іммігрантів і поширити свій культурний вплив на інші регіони Азії.

Індійська кухня характеризується великою різноманітністю регіональних стилів і вишуканим використанням кухонних коріння, трав і приправ. Основним продуктом харчування в регіонах є рис (особливо на півдні і на сході) і пшениця (переважно на півночі). Найбільш відомою приправою, спочатку з'явилася на індійському субконтиненті і в даний час вживається по всьому світу, є чорний перець, навпаки, червоний стручковий перець, широко використовуваний по всій Індії, був введений у вживання на півострові Індостан португальцями.

Курорти Індії: Анжуна, Бага, Бенаулім, ГОА північний, ГОА південний, Керала, Маджорда, Уторда, Сінкерім.

Ціна туру: від 4417 грн. (від 540 у.о.)

Китай
Готель, проживання
Басейн при готелі

Китай - культурний регіон і стародавня цивілізація Східної Азії. Китай належить до найбільш прадавніх цивілізацій, яка увібрала у себе велику кількість держав та культур впродовж 6 тисяч років. Громадянська війна у Китаї по закінченню Другої світової війни спричинила поділ цього регіону на дві держави, котрі продовжують вживати у своїй назві слово «Китай». Це — Китайська Народна республіка (КНР), яка володіє материковим Китаєм, та Республіка Китай, яка контролює острів Тайвань та прилеглі до нього острови.

Китай є однією з найстародавніших цивілізацій світу. Вона стоїть в ряд з цивілізаціями шумерів Тигру і Євфрату, індійців Інду і єгиптян Нілу. Особливістю китайської цивілізації є те, що вона розвивалася ізольовано від інших цивілізаційних центрів. Її надбання, насамперед логографічна система письма, використовуються сьогодні у країнах Східної Азії.

Клімат Китаю різноманітний. Північна зона, яка включає Пекін, особлива дуже холодними зимами. Центральна зона, яка включає Шанхай, є помірною. Південна зона, яка включає Гуанчжоу, характерна субтропічним кліматом.Однією з основних рис традиційної китайської культури були державні іспити. Вони сприяли вихованню освіченої еліти, оскільки кандидат не залежно від соціального походження, який досконало знав класичні тексти, був спроможний зайняти ранг чиновника. Останні мали високий соціально-економічний статус. Люди гуманітарних занять — письменники, філософи, вчені — були людьми «першого сорту» у Китаї. Держава їх усіляко підтримувала.

Курорти Китаю: Гонконг, Гуанчжоу, Санья, Пикин, Шанхай.

Ціна туру: від 3517 грн. (від 430 у.о.)

Маврикій
Готель, проживання

Маврикій - офіційна назва Республіка Маврикій - острівна держава в південно-західній частині Індійського океану, приблизно в 900 км на схід від Мадагаскару.

Острів Маврикій має вулканічне походження. Однак вулканічна діяльність давно припинилася, і ерозія сильно згладила рельєф острова. Береги облямовані кораловими рифами.

Незважаючи на віддаленість, Маврикій має велику популярність серед європейських туристів, будучи одним з найкрасивіших і дорогих туристичних курортів поряд з Мальдівськими і Сейшельськими островами. На Маврикії поширений в основному пляжний відпочинок, але також популярні екскурсії в океан, рідше - углиб острова.

Курорти Маврикій: Маврикій, Північне Узбережжя, Південно - Східне Узбережжя, Південне Узбережжя.

Ціна туру: від 5781 грн. (від 670 у.о.)

Індонезія
Готель, проживання

Індонезія - офіційна назва - Республіка Індонезія - держава в Південно-Східній Азії. Займає четверте місце в світі за кількістю населення.

Розташована на островах Малайського архіпелагу і західній частині острова Нова Гвінея. Омивається водами Тихого і Індійського океанів. Є найбільшим острівною державою в світі. Значна частина островів відноситься до Зондською, які в свою чергу поділяються на Великі Зондські і Малі Зондські острови.

За оцінками уряду і керівництва силових структур країни, основні загрози її національної безпеки носять внутрішній характер. Клімат на більшій частині території Індонезії екваторіальний, вологий, в окремих регіонах має ознаки субекваторіального. У рівнинних областях середньомісячний температурний показник становить близько 26 °C. Природа Індонезії відрізняється винятковим різноманіттям: тут на площі, що становить не більше 1,3% світової суші, зустрічається близько 17% біологічних видів планети. За чисельністю біологічних видів, що зустрічаються на її території, країна посідає друге місце в світі після Бразилії.

Курорти Індонезії: Балі, Гілі Траванган, Кута, Ловіна, Нуса Дуа, Сенггігі, Убуд, Улувату.

Ціна туру: від 4417 грн. (від 540 у.о.)

Республіка Сейшельські Острови
Республіка Сейшельські Острови
Республіка Сейшельські Острови

Республіка Сейшельські Острови - острівна держава в західній частині Індійського океану, трохи південніше екватора, приблизно в 1600 км на схід від африканського материка, на північ від Мадагаскару.

До складу республіки входять більше 100 островів і острівців, заселені тільки 33. Найбільший острів - Мае (142 км ²). На ньому знаходиться столиця держави - Вікторія і міжнародний аеропорт. Інші великі острови - Силует, Праслен, Ла-Діг. Безліч дрібних коралових островів.
Сейшельська пальма росте тільки на Сейшелах, її плід важить 20 кг і вважається найбільшим в рослинному світі. Місцеві жителі вірять, що саме він був забороненим плодом для Адама і Єви. Є мальовничий парк «Валле де Ме», де росте гай сейшельських пальм.

На Сейшельських островах зустрічаються гігантські альдабрскіе черепахи (Megalochelys gigantea). Деякі з них є довгожителями (150 років) і важать більше 250 кг. Тут мешкають рідкісні види птахів - чорний какаду і соловей Буль-Буль. Знаменитий острів Птахів. Щорічно сюди прилітають гніздитися безліч перелітних птахів. Через тривалу острівної ізоляції в рослинному і тваринному світі Сейшел дуже високий відсоток ендеміків - птахів, плазунів і рослин, що зустрічаються тільки на цьому архіпелазі.

Етнічний склад: в основному - франко-африканські мулати, а також білі, негри, індійці, китайці, араби.
Республіка Сейшельські Острови в адміністративному відношенні діляться на двадцять п'ять округів, всі вони знаходяться на групі власне Сейшельських островів, також званих «Внутрішніми островами» або «гранітними островами».

Курорти Сейшельських островів: Бодрум, Ла Діг, Мае, о.Норт, о.Фрегат, о.Святой Анни, о.Серф, о.Кузін, о.Дерош, Праслін, Силует.

Цена тура: від 3845 грн. (від 470 у. o.)

Республика Сейшельские Острова Республика Сейшельские Острова